UKULELE OKULU

Ukulele Okulu, 2013 yılında çalışmalarına başlayan, ukuleleyi tanıtmak, sevdirmek ve öğretmek amacıyla kurulmuş bir platformdur. Bu platform şimdiye kadar birçok müzikevi ile anlaşmalı olarak özel ders, grup dersi vb. organizasyonlarla 7'den 70'e geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemiş ve gün geçtikçe büyüyen bir aile haline gelmiştir. Şubat 2015'ten bu yana internet ortamında da faaliyet göstermeye başlamış olan Ukulele Okulu, ülkemizde hemen hemen yok denecek kadar az olan ukulele eğitim materyallerinin Türkçe diline çevrilmesi ve Türkçe dilinde içerik üretilmesi konusunda paylaşımlarda bulunmaktadır.

Ukulele Okulu, periyodik olarak düzenlediği "Ukulele Çemberi" etkinliklerinde, grup çalışmaları, toplu çalımlar, jam session gibi temalarla bu ailenin büyümesini hedefleyerek, ukuleleye ilgi duyan herkesi çatısı altında buluşturur.

Ukulele Okulu, düzenlediği etkinliklerin ve online mecralarda yaptığı paylaşımların yanı sıra, kendini özel desteklemek isteyen veya kurumsal olarak ukulele orkestrası gibi oluşumlar talep eden kişi ya da kişilere, özel ders ve grup dersleri hizmeti verir.

Ukuleleye ilgi duyan ve ukuleleyle tanışmak isteyen herkesi Ukulele Okulu çatısı altında buluşmaya davet ediyor, müzik dolu günler diliyoruz.

Ukulele Okulu Adına
Uğur ERSÖZLÜ

4
Blog Yazısı
1
Ders